Ve Slunečném kraji nabízím RELAXAČNÍ TERAPIE.
V dnešní době hodně lidí prožívá tlak prostředí, který vede ke stresu. Tlak v zaměstnání, v rodině, ve vztazích všeobecně.
Relaxační terapie je v podstatě hodinka, kdy si můžete odpočinout, možná usnout a načerpat tak ztracenou energii.

Jak terapie probíhá? Abych něco málo o Vás zjistila, nejdříve si s Vámi krátce popovídám. Pak si lehnete v oblečení na terapeutické lehátko. Svým hlasem Vás povedu k hlubokému uvolnění. Vyprávím nějaký příběh, který je koncipován na uvolnění a relaxaci, podle Vašich potřeb, které zjistím v úvodním pohovoru. Následně klient ztrácí pojem o čase a většinou zlehka usíná. Je to stav, podobný stavu těsně před usnutím.

• Relaxační terapie trvá 60 minut a cena je 500.- Kč

Pokud chcete udělat někomu radost, nabízím Dárkové poukazy.

Objednat se můžete na tel: 737 777 037. Ideální je volat ráno do 8 hod, nebo kolem 12 hod., nebo po 19 hodině. Během dne mám klienty a při probíhající terapii telefon nezvedám. Pokud se nedovoláte, volejte prosím později.

Koment Jany Slunečkové - 60 minut relaxační terapie vydá za min. za 4 hodiny spánku.