Ve Slunečném kraji nabízím KRANIOSAKRÁLNÍ OŠETŘENÍ
Kranio = hlava, sakrál = kříž. Je to velmi jemná technika, při které se využívá pulzace mozkomíšního moku. Dochází při ní k velkému uvolnění fyzického těla i psychiky.
Terapeut nejdříve klientovy vysvětlí, jak bude ošetření provádět. Poté si klient lehne na záda. Zůstává oblečen. Terapeut přikládá ruce na různé časti těla - převážně na hlavu a křížovou kost. Vnímá pulzaci a svým dotekem ji (jednoduše řečeno) slaďuje. Protože jsou dotyky velmi jemné, klient se většinou pohybuje na hranici spánku.
Protože klient leží minimálně 1 hodinu, na konci je zařazeno několik cviků na protažení bederní páteře.

Tato technika je velmi vhodná při bolestech zad a krku, častých migrénách, hyperaktivitě, chronické únavě, oční problémy, zvonění v uších, těžkosti s koordinací pohybu, poruchy cnterálního nervového systému a mnoho dalších. 

 

  • Ošetření trvá 60-80 minut. Cena je 500.- Kč za 60 minut.

 

Pokud chcete udělat někomu radost, nabízím Dárkové poukazy.

Objednat se můžete na tel: 737 777 037. Ideální je volat ráno do 8 hod, nebo kolem 12 hod., nebo po 19 hodině. Během dne mám klienty a při probíhající terapii telefon nezvedám. Pokud se nedovoláte, volejte prosím později.

 

Doporučení Jany Slunečkové - Pokud chcete pocítit trvalé hluboké účinky této krásné terapie, doporučuji několikrát sezení zopakovat.