Ve Slunečném kraji nabízím KONSTELACE

Metoda, která poskytuje náhled na příčinu problémů klienta.

  1. Rodinné konstelace odhalují vliv rodinného systému.
  2. Konstelace traumatu odhalují traumatizovanou část a mohou pomoci s naplněním jejích potřeb.
  3. Systemické konstelace nám ukáží další příčiny našich problémů.
  4. Firemní konstelace odhalí problémy týkající se firmy.

 

Konstelace jsou technikou, která Vám poskytne náhled na příčinu vašeho problému. Tuto techniku provádím v malé  skupince účastníků, kteří ztvárňují (představují) jednotlivé zástupce problémového stavu. Např při problému v práci zastupují např. zákazníky, firmu, nadřízeného atd…. Postavení jednotlivých zástupců umožní pochopit, proč se daná situace děje.   Pokud by člověk měl problém mluvit o tom, co ho trápí  ve skupině, nabízím konstelace individuální. Pro jednotlivé zástupce používám různé předměty, nejčastěji kameny. Skupinové konstelace jsou ale mnohem intenzivnější a hlubší. Odkrývají různé vrstvy a uvolnění přichází téměř okamžitě. Individuální práce je pomalejšího rázu.

Konstelace přinášejí do života porozumění, klid a harmonii.

 

  • Kostelace skupinové probíhají ve skupině max. 10 účastníků. Většinou probíhají jeden den (nejčastěji se jedná o sobotu). Termíny najdete sekci akce v našem centru. Cena je 700.- Kč

  • Konstelace individuální probíhají jako terapie 60-120 minut a cena je 500.- Kč/za 60 minut.

 

Pokud chcete udělat někomu radost, nabízím Dárkové poukazy.

Objednat se můžete na tel: 737 777 037. Ideální je volat ráno do 8 hod, nebo kolem 12 hod., nebo po 19 hodině. Během dne mám klienty a při probíhající terapii telefon nezvedám. Pokud se nedovoláte, volejte prosím později.

 

Doporučení Jany Slunečkové - Většinou mají lidé obavu předstoupit před skupinu a hovořit o svých problémech. Ale skupina pokaždé vytvoří nádherné, láskyplné a podporující prostředí.